Přípravný kurz

Katedra Blízkého východu srdečně zve všechny uchazeče o studium programu Blízkovýchodní studia na informační setkání, která se budou konat ve čtvrtek 17. 2. 2022 v 18:00 (online) a v sobotu 19. 2. 2022 v 13:00 (zrušené). Uchazeči budou mít příležitost seznámit se s členy ústavu a našimi studenty a získat odpovědi na své dotazy k přijímacímu řízení, ale i ke studiu na KBV.

Připravena jsou pro vás setkání se zástupci studijních programů, povídání se studentským spolkem Madžlis i podrobné informace o průběhu přijímacího řízení a užitečné rady, jak se na ně připravit.

Čtvrtek 17. 2. 2022 v 18:00 – vstup do virtuální místnosti

Sobota 19. 2. 2022 v 13:00 – ZRUŠENÉ

 

Jak to funguje?

V čas setkání kliknete na přiřazený odkaz, který vás přesměruje do virtuální místnosti platformy MS Teams, kde můžete prezentaci programu sledovat v klidu z pohodlí domova a ptát se na to, co vás zajímá. Zvláštní instalace aplikace MS Teams není nutná – v případě, že na vašem počítači či mobilním zařízení aplikaci nemáte, odkaz se otevře ve webovém prohlížeči. POZOR: Pro bezproblémový přístup do virtuální místnosti doporučujeme prohlížeč Google Chrome či Microsoft Edge. U ostatních webových prohlížečů může docházet k problémům s připojením.

 

Úvod > Uchazeč > Přípravný kurz