Přípravný kurz

Katedra Blízkého východu srdečně zve všechny uchazeče programů Blízkovýchodní studia i Hebraistika a židovská studia na online informační setkání, která se budou konat v pondělí 15. 3. 2021 v 17:45 (Blízkovýchodní studia) a ve čtvrtek 18. 3. 2021 v 17:45 (Hebraistika a židovská studia). Uchazeči budou mít příležitost seznámit se s členy ústavu a našimi studenty a získat odpovědi na své dotazy k přijímacímu řízení, ale i ke studiu na KBV.

Připravena jsou pro vás setkání se zástupci studijních programů v MS Teams, povídání se studentským spolkem Madžlis i podrobné informace o průběhu přijímacího řízení a užitečné rady, jak se na ně připravit.

Blízkovýchodní studia (Bc. a NMgr.) – pondělí 15. 3. 2021 v 17:45 – vstup do místnosti

Hebraistika a židovská studia (Bc.) – čtvrtek 18. 3. 2021 v 17:45 – vstup do místnosti

 

Jak to funguje?

V čas setkání kliknete na přiřazený odkaz, který vás přesměruje do virtuální místnosti platformy MS Teams, kde můžete prezentaci programu sledovat v klidu z pohodlí domova a ptát se na to, co vás zajímá. Zvláštní instalace aplikace MS Teams není nutná – v případě, že na vašem počítači či mobilním zařízení aplikaci nemáte, odkaz se otevře ve webovém prohlížeči. POZOR: Pro bezproblémový přístup do virtuální místnosti doporučujeme prohlížeč Google Chrome či Microsoft Edge. U ostatních webových prohlížečů může docházet k problémům s připojením.

 

Úvod > Uchazeč > Přípravný kurz