Přípravný kurz

V souvislosti se zrušením výuky a zákazem osobní přítomnost studentů a frekventantů na přednáškách a kurzech všech typů byla akce zrušena. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit emailem a po dohodě i po skypu nebo telefonicky (kbv@ff.cuni.cz nebo katarina.palcova@ff.cuni.cz). Rádi Vám poskytneme další podrobnosti o přijímacích zkouškách i studiu na katedře.

Katedra Blízkého východu srdečně zve všechny uchazeče programu Blízkovýchodní studia na informační setkání, která se budou konat ve čtvrtek 23. 4. 2020 v 18:00 a v sobotu 25. 4. 2020 v 13:00. Uchazeči budou mít příležitost seznámit se s členy ústavu a našimi studenty a získat odpovědi na své dotazy k přijímacímu řízení, ale i ke studiu na KBV.

Přípravný kurz pro programy Blízkovýchodní studia i Hebraistika a židovská studia se realizuje formou setkání s uchazeči na katedře. Studenti se během setkání seznámí s vyučujícími a poznají prostředí katedry. Dostanou podrobné informace o průběhu přijímacího řízení a užitečné rady, jak se na ně připravit.

 

Úvod > Uchazeč > Přípravný kurz