Peace Research Center Prague: Annual Conference

Dovolujeme si pozvat všechny zájemce na výroční konferenci Peace Research Center Prague, která se bude konat 21. 4. 2022 v místnosti č. 38 na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze (nám. Curieových 901/7, Praha 1).

Tato konference je vynikající příležitostí setkat se s předními světovými vědci zabývajícími se mezinárodními vztahy a bezpečností. Mezi významnými hosty, kteří se zúčastní konference, budou Sir Lawrence Freedman, Nina Tannenwald a mnoho dalších. Mezi vynikajícími řečníkmi se na konferenci představí také dva kolegové z Katedry Blízkého východu, Tereza Jermanová a Jakub Koláček.

Na programu konference se budou mimo jiné diskutovat klíčové tématy současného mezinárodního prostředí, včetně výzev globálního bezpečí, mezinárodní spolupráce a mírových řešení konfliktů. Konference je určena nejen pro odbornou veřejnost, ale i pro studenty a zájemce z řad veřejnosti.

Více informací na webu PRCP.

Úvod > Novinky > Peace Research Center Prague: Annual Conference